نحوه انتخاب همیارمشاوران در دوره کرونا برای مدارس دختران وپسران

نحوه انتخاب همیارمشاوران

نحوه انتخاب همیارمشاوران برای دانش آموزان عزیز داوطلب همیار مشاور مدارس دراین متن توضیح داده می شود.داوطلبان شرکت در برنامه همیارمشاورمی توانند با مطالعه این دوره با نحوه انتخاب همیار مشاوران کاملاً آشنا گردند.نحوه انتخاب همیارمشاوران برای همه دانش آموزان قابل دسترس است تا عزیزان با مطالعه آن خود را برای شرکت در دوره آماده نمایند.

نحوه انتخاب همیارمشاوران با مطالب نوشتاری

درزمینه نحوه انتخاب همیارمشاوران چندین مقاله نوشته شده است.دانش آموزان عزیز می توانند به سایت آموزش خانواده راویژ وارد شده و به این مقالات دسترسی پیدا کنند. برای ورود به سایت آموزش خانواده راویژ کافیست در گوگل سرچ کنند :

این سایت در صفحه اول و در رتبه یک تا سه در گوگل نمایش داده می شود.

روی لینک سایت آموزش خانواده راویژ به نشانیWWW.RAVEZH.COM کلیک نمایید و وارد سایت شوید.برای پیدا کردن مقاله در مورد همیار مشاور دانش آموز می تواند در قسمت سرچ سایت که در سمت چپ قرار دارد کلمه:

  • همیار
  • یا مشاور

را سرچ کند تا به همه مقالات این موضوع ها دسترسی پیدا کند.

 نحوه انتخاب همیارمشاوران بامحتوای ویدیو 

نوع دوم محتوا برای آشنایی با نحوه انتخاب همیارمشاوران،ویدیوهایی است که برای دانش آموزان فراهم شده است. این فایل ها شما عزیزان را با فلسفه و وظایف همیارمشاور آشنا می نماید. عزیزان می توانند به صورت غیر حضوری در این دوره شرکت نمایند و ویدئو ها را دانلود کرده و خود را برای همیارشدن آماده نمایند.

نحوه انتخاب همیارمشاور بامحتوا ی فایلهای صوتی

صوت این دوره برای دانش آموزانی است که از اینترنت پرسرعت برخوردار نیستند و یا نمی خواهند وقت زیادی به این آموزش ها اختصاص دهند.آنها می توانند فایل های صوتی را دانلود نمایند وآنها را در هر شرایطی گوش دهند. فایل های صوتی تقریبا یک سوم فایل های ویدیویی حجم دارند.

دانش آموزانی که علاقه مند به انتخاب به عنوان همیار مشاور هستند، می‌توانند این دوره را مطالعه کرده و با گوش دادن به ویدیو و صوت و خواندن مقالات این دوره خود را برای شرکت در آزمون ساده انتخاب همیار مشاور آماده نمایند.

همه موارد:

  • آشنایی با همیار مشاور
  • انتخاب دانش آموزان همیار مشاور
  • و فعالیت‌های همیار مشاوران

به صورت

  • غیر حضوری
  • از طریق ایمیل دانش آموزان
  • و سایت آموزش خانواده راویژ

 انجام می‌گیرد.

با تشکر از ناجی هدایتی

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه خود را منتشر کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *