مشاوره ایمیلی چیست؟

مشاوره ایمیلی پاسخ محرمانه به سوالات شماست

مشاوره ایمیلی یکی از ابتکارات سایت آموزش خانواده راویژ برای پاسخ به سوالات شماست. در مشاوره ایمیلی شما سوالات خود را از طریق ایمیل شخصی وواقعی خود برای ما ارسال می کنید و مشاوران متخصص آموزش خانواده راویژ پاسخ مناسب وکاربردی خود رابه ایمیل شما ارسال می کنند.

در این طرح هم سوالات شما وهم پاسخ راویژ به سوالات شما محرمانه باقی خواهد ماند. همان طوری که ما سوالات خصوصی شمارا درجای درز نمی دهیم شما هم بهتر است پاسخ های مارا نزد خود به عنوان یک راز نزد خود نگهدارید.

در جلسات مشاوره ایمیلی چه خدماتی ارائه می دهید؟

در مشاوره ایمیلی ما به شما آموزش نمی دهیم بلکه راهکار مشخص می کنیم. ما با خانواده و دانش آموزان مختلفی سروکار داریم بنابراین مشکلات  خانوادگی ؛ تحصیلی ؛شغلی وکسب و کارها را خوب می شناسیم.  مشکلاتی که شاید ماهها فکرتان را مشغول کرده و در حال زیان زدن به شما هستند، ما می توانیم راهکارهایی برای رفع آنها بدهیم.

در مشاوره ایمیلی ما همکار وهمراه شما می شویم. شرایط را با کمک خودتان بررسی می کنیم. راههای ممکن را پیدا می کنیم و با توجه به تجربه و اطلاعاتی که داریم و کمک خودتان، بهترین راهکارها را انتخاب می کنیم. شما باید آنچه را که لازم است اجرا کنید تا نتیجه بگیرید.

اگر برخی تغییرات ساده را خیلی دیر انجام دهیم ممکن است همین اشتباهات کوچک مشکلات تحصیلی وکسب و کاری وخانوادگی شما را به نابودی بکشاند.

به چه کسانی مشاوره ایمیلی می دهید؟

دوستانی که نیاز به راهنمایی در زمینه موارد تحصیلی دارند.

 

دوستانی که نیاز به راهنمایی در زمینه موارد شغلی دارند.

 

دوستانی که نیاز به راهنمایی در زمینه موارد خانوادگی دارند.

 

دوستانی که می خواهند کاری را شروع کنند یا رشد دهند.

 

دوستانی که می خواهند انتخاب رشته کنند ویا تغییر رشته دهند.

 

دوستانی که به ما اعتماد می کنند و پیشنهادات ما را حداقل یک بار امتحان می کنند.

 

دوستانی که فرم مشاوره ایمیلی آخر این صفحه را تکمیل می کنند.

چرا اولین جلسه مشاوره ایمیلی راویژ رایگان است؟

احتمالاً شما ما را زیاد نمی شناسید و با خدمات ما آشنا نیستید. ما هم اطلاعات کافی در مورد شما و شرایط وامکانات شما نداریم. بنابراین نمی خواهیم شما ریسک کنید.

ابتدا رایگان به شما کمک می کنیم اگر شما از نتیجه راضی بودید و دوست داشتید همکاری ادامه پیدا می کند.

اگر تا کنون از هیچ مشاوری کمک نگرفتید حتما خدمات مشاوره ایمیلی راویژ را به صورت رایگان امتحان کنید.

بعد از جلسه مشاوره ایمیلی معمولا چه چیزی دریافت می کنم؟

پس از جلسه مشاوره ایمیلی ما به شما یک دستور العمل اجرایی خواهیم داد که می توانید بر اساس آن برنامه ریزی کنید.

بعد از نتیجه گرفتن خوشحال خواهیم شد ما را هم در جریان موفقیت خودتان قرار دهید.

برای چه مسائلی باید مشاوره ایمیلی بگیرم؟

مشکلات خانوادگی؛ درسی دارید.دوست دارید با یک مشاور باسابقه کارکنید.

ایده‌های زیادی دارید. در انتخاب بهترین ایده‌ها شک دارید. نمی‌دانید از کجا شروع کنید.

احساس می‌کنید کسب‌وکارتان نظم خاصی ندارد و در میان مشکلات و حجم کاری سنگینی گرفتار شده‌اید.

مشتریان کمی به سراغ شما می‌آیند. رقیبان زیادی دارید و نمی‌دانید چگونه باید با آن‌ها رقابت کنید.

مشتریان ناراضی دارید، گاهی اعتراضات شدید و تبلیغات منفی علیه شما می‌شود.

همکارانتان آن‌طور که انتظار دارید بازدهی ندارند و احساس می‌کنید برای کارتان مناسب نیستند.

خودتان خسته شدید و هرچقدر تلاش می‌کنید نتیجه نمی‌گیرید گاهی به فکر تعطیلی کارتان هستید.

سرمایه گذاری قابل توجهی ندارید و حتی نمی دانید در کجا و چقدر باید سرمایه گذاری کنید.

احساس می‌کنید بیش‌ازاندازه کار می‌کنید و وقت استراحت و تفریح و رسیدگی به خود و خانواده را ندارید.

در همه این موارد می توانیداز راویژ مشاوره ایمیلی بگیرید.

اگر مشاور نداشته باشم چه می شود؟ نابود می شوم؟

خیر. معمولا با انجام دادن کارهای معمولی نتایج معمولی می گیرید. می توانید هیچ کاری انجام ندهید و یا همین کارهای معمولی هر روز را انجام دهید. قطعا بعد از چند سال شما در همین جایگاه فعلی ولی به شکلی دیگر خواهید بود.

اما اگر می خواهید به هدفهایتان سریعتر از آنچه فکر می کنید برسید، بهتر است کمک گرفتن از مشاورتان را امتحان کنید. مطمئن باشید که بعد از اولین جلسه مشاوره تا سالها و شاید برای همیشه برای جلسات مشاوره لحظه شماری خواهید کرد.

در اولین جلسه مشاوره ایمیلی چه کاری انجام می دهید؟

در اولین جلسه مشاوره ایمیلی با هم بیشتر آشنا می شویم. البته اگر کمکی بتوانیم در همان فرصت کوتاه ارائه می کنیم و اگر نیاز به صحبت و بررسی بیشتری باشد برای جلسات بعدی با شما هماهنگی می کنیم. اگر هم قادر به کمک کردن به شما نباشیم و یا تخصص مورد نظر شما را نداشته باشیم در همان جلسه اول اعلام می کنیم.

بعداز مشاوره ایمیلی من نیاز به جلسه مشاوره حضوری دارم.

 در جلسات مشاوره ایمیلی همه سوالات شمارا پاسخ می دهیم به بهترین شیوه ممکن و احتمالا خیلی ضرورتی به جلسه حضوری نیست .

ولی در صورت نیاز به جلسات حضوری در محل زندگی وکسب وکارشما، علاوه بر هزینه‌های رفت‌وآمد، مبلغ هر جلسه ۷۰درصد بیشتر محاسبه می‌شود.

آیا جلسات مشاوره ایمیلی ضمانت دارند؟

تمام جلسات مشاوره ایمیلی و خدمات راویژ دارای تضمین بدون قید و شرط هستند. هرگاه از خدمات مشاوره‌ای ما رضایت نداشتید فقط شماره‌حسابتان را جهت برگشت مبلغ به ما اعلام نمایید. ما دوست نداریم دستمزد بدون اثرگزاری دریافت کنیم.

در جلسات مشاوره ایمیلی از کجا معلوم که شما بتوانید به من کمک کنید؟ اگر نتوانستید چه؟

ما هم ادعا نمی کنیم که به همه می توانیم کمک کنیم. به همین دلیل اولین جلسه آشنایی مشاوره ایمیلی را رایگان کردیم تا هیچ ریسکی برای شما و حتی ما نداشته باشد. در صورتی که مطمئن شدیم می توانیم به شما کمک کنیم و شما هم شرایط لازم را داشتید همکاری ادامه پیدا می کند.

در طول جلسات مشاوره ایمیلی هر جا شما یا ما متوجه شدیم که نمی توانیم همکاری کنیم خیلی واضح و راحت اعلام می کنیم و همکاری متوقف می شود. ارزش وقت شما بیشتر از پول است.

اگر در طول جلسات مشاوره ایمیلی من کارهایم را خوب انجام ندادم چه برخوردی می کنید؟ دست از سرم بر می دارید؟!

خیر! تا در جلسه مشاوره ایمیلی به نتیجه دلخواهتان نرسید، دست از سرتان بر نمی داریم! ولی اگر خودتان تصمیم گرفتید که به هدفهایتان نرسید و قصد دارید فرد معمولی باشید، صاحب اختیار هستید. ما بیش از اندازه اصرار نمی کنیم.

چون تا خودتان نخواهید کاری از دست ما بر نمی آید و به نتیجه ای نخواهیم رسید. ولی اگر بخواهید که موفق شوید با کمال میل در کنارتان هستیم و تمام تلاشمان را برای رسیدن شما به هدفهایتان خواهیم کرد. هر مانعی که در مسیرتان قرار گیرد همفکری می کنیم و برطرف می کنیم. شما باید به هدفهایتان برسید.در جلسه مشاوره ایمیلی هدف ما کمک تخصصی به شماست.

آیا باید لطف کنم و راویژ را به دیگران معرفی کنم؟

اگر دوست داشتید و احساس می کنید ما می توانیم با خدمات مشاوره ایمیلی و یا آموزشهایمان به دوستان و اطرافیانتان کمک کنیم لطف کنید و ما را به دوستانتان معرفی کنید.

مطمئن باشید با این کارتان علاوه بر اینکه به ما و دوستانتان لطف می کنید ما هم قدردان محبت شما هستیم و قول می دهیم که از این معرفی پشیمان نشوید.

چرا باید مشاوره ایمیلی بگیریم؟

کلمه مشاوره یعنی مشورت کردن است. قاعدتا زمانی که می خواهید تصمیمی بگیرید بهتر است مشورت کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. دراین طرح ما مشورت را از طریق مشاوره ایمیلی ارائه می دهیم.

احتمالا شما برای تغییر کردن با افرادی مشورت کرده اید که به شما توصیه کردند برای رشد نیاز به مشاور دارید و احتمالا به همین دلیل با ما آشنا شدید و الان در حال خواندن این صفحه هستید.

پس کار ما مشورت دادن برای موفقیت در زندگی؛ تحصیل؛ شغل و رشد کسب و کار است. ما مشورت می دهیم و قرار نیست به جای شما کاری انجام دهیم. اجرای کارها به گردن خودتان هستند.

ما معجزه بلد نیستیم. ما نمی توانیم یک شبه تمام مشکلات تحصیلی و کاری و زندگی شما را حل کنیم. رشد دادن یک فرایند پیچیده و با جزئیات زیاد است بنابراین قرار نیست با یادگیری یک ترفند زندگی و وتحصیل وکسب و کار شما متحول شود. مشاوره ایمیلی را جدی بگیرید.

در خدمات مشاوره ایمیلی راویژ چه تعهداتی دارد؟

در مشاوره ایمیلی ما به شما قول می دهیم که تا رسیدن به نتیجه دلخواه شما همراهتان باشیم. حتی نتایج خیلی بالاتر از انتظارتان را برایتان تعریف می کنیم.

هر اطلاعاتی شخصی یا کاری که از شما می گیریم به صورت محرمانه نزد ما باقی می مانند و وظیفه امانتداری را رعایت می کینم.

دست از سرتان بر نمی داریم! آمدنتان به سراغ ما اختیار بوده ولی رفتنتان از پیش ما اختیاری نیست تا نتایجی که قول دادیم را نگیرید دست از سرتان بر نمی داریم. مگر اینکه خودتان نخواهید به جایی برسید و پیشرفتی داشته باشید. اگر به چنین مرحله ای برسید مطمئن باشید ما زودتر با شما قطع همکاری می کنیم!

شما را به شدت پیگیری می کنیم. این ویژگی منحصر به فرد ما نسبت به همکارانمان است. ما پول افراد را به خاطر یک جلسه مشاوره نمی گیریم و بعد آنها را رها کنیم. ما خودمان را مسئول می دانیم و باید در قبال پولی که بابت جلسات مشاوره دریافت می کنیم، چند برابر در مشتریانمان منفعت ایجاد کنیم.

 تغییر دادن افراد بدون پیگیری امکان پذیر نیست. اگر حوصله پیگیری شدن نداشتید احتمالا این صفحه در پیش روی شما نبود. ما به کسانی که فقط مشاوره بدون نتیجه می خواهند خدمات ارائه نمی کنیم!

آیا اطلاعات من در مشاوره ایمیلی محرمانه باقی می ماند؟

قطعا وظیفه ما است که امانتدار خوبی باشیم. ما برای فروش بیشتر مشاوره ایمیلی خود ، حتی نامی از هیچ خانواده و افرادی که با آنها کار می کنیم در هیچ جایی نبردیم و نخواهیم برد.

خیلی از مشاوران برای جلب اعتبار، نام برندها را در تبلیغات خودشان می زنند ولی ما تا کنون این کار را نکردیم و اگر هم روزی لازم شد حتما از خودتان اجازه کتبی می گیریم.

ولی اگر دوست داشتید خدمات مشاوره ایمیلی ما را به دوستانتان معرفی کنید و به ما کمک کنید.

من چه تعهداتی نسبت به راویژ دارم؟

به وقتهای مشاوره اهمیت دهید. ما برنامه منظمی برای جلسات مشاوره داریم و تمام تلاشمان را می کنیم که به موقع در جلسات حاضر شویم. بنابراین از شما هم می خواهیم که زمان جلسات را با هم هماهنگ کنیم و راس ساعت مشخص در جای مناسبی آماده برگزاری جلسه باشید. اگر هم به هر دلیلی نیاز به تغییر زمان بود حتما در اولین فرصت اطلاع دهید.

صادقانه و دقیق به سئوالاتی که از شما پرسیده می شود جواب دهید. خیلی دنبال دلیل اینکه چرا این سئوال را پرسیدیم نباشید حتما برای سئوالات دلیلی داریم که وقت شما را می گیریم. ولی اگر هم دوست نداشتید جواب دهید اعلام کنید.

کارهایی که در جلسه مشاوره قبول می کنید که امتحان یا اجرا کنید حتما انجام دهید. اگر به هر دلیلی قادر به انجام نبودید و یا به مشکلی برخورد کردید سریع به ما اطلاع دهید تا کمکتان کنیم.

به تماسهای پیگیری ما جواب دهید و یا بعدا نتیجه اقدامات را به ما گزارش کنید.

ما را به دوستانتان که احساس می کنید می توانیم به آنها کمک کنیم معرفی کنید. البته اگر دوست داشتید.

چرا راویژ در گرفتن دستمزد مشاوره سختگیری نمی کند؟

ما در جلسه مشاوره ایمیلی برای دریافت دستمزد سخت گیری نداریم. ما به مشتریانمان به شدت اعتماد داریم و خوشبختانه نتیجه بهتری از این اعتماد گرفته ایم. اغلب مشاوران ابتدا دستمزدشان را دریافت می کنند و بعد با کلی منت خدمات مشاوره را ارائه می کنند. ما دقیقا برعکس عمل می کنیم.

ما در مشاوره ایمیلی ابتدا به شدت مشتریانمان را بررسی می کنیم تا ببینیم می توانیم کمکی بکنیم یا نه؟ بعد از اینکه مطمئن شدیم می توانیم خدمات ارائه کنیم اولین جلسه مشاوره ایمیلی را رایگان مشاوره می دهیم. بعد از جلسه اول اگر همکاری مشتری ما خوب بود و نتایج مناسبی گرفت و همکاری مناسبی داشت خدمات مشاوره اصلی ارائه می شود.

مبلغ مشاوره را چه زمانی باید پرداخت کنم؟

ما سخت گیری در پرداخت نداریم و شرایط شما را درک می کنیم. اغلب مشتریان ما کل مبلغ را اوایل همکاری پرداخت می کنند تا انگیزه پیدا کنند و شاید مجبور شوند از جلسات مشاوره استفاده بیشتری ببرند.

برخی از دوستان هم در دو یا سه مرحله پرداخت می کنند. حتی اگر فعلا شرایط مالی خوبی ندارید باز هم نگران نباشید ما تا کنون پیش نیامده که به خاطر پرداخت نکردن پول به کسی خدمات مشاوره ارائه ندهیم!

مدت زمان مشاوره وهزینه یک جلسه مشاوره چقدر است؟

هرجلسه مشاوره ما ۱۵ دقیقه وهزینه آن ۲۰هزارتومان است. اولین جلسه مشاوره ایمیلی ما برای همه رایگان است. در جلسات بعدی شماره کارت و سایر روشهای پرداخت حق الزحمه مشاور راویژ تقدیم شما خواهد شد.

پرسش شما وپاسخ ما- پرسش و پاسخ مشاوره ای دانش آموزان و خانواده ها

  پرسش شما وپاسخ ما- پرسش و پاسخ مشاوره ای دانش آموزان و خانواده ها
  سلام به شما کاربر و مهمان عزیز سایت آموزش خانواده راویژ

  راویژ همان مشاوره است.
  سوال شما محرمانه خواهد ماندودرسایت منتشر نمی شود!!!

  موضوع سوالات شما

  ما در راستای اهداف سایت که پاسخ به سوالات کاربران در ۳ زمینه کلی مشاوره خانواده، مشاوره شغلی(کسب وکار) ومشاوره تحصیلی است،اقدام به ایجاد این کانال ارتباطی کرده ایم.لطفا فقط سوالات مرتبط با این سه موضوع را مطرح نمایید.

  سوالات خیلی خصوصی شما را هم پاسخ می دهیم!

  پاسخ محرمانه به سوال شما

  با توجه به این که من به عنوان مدیر سایت راویژ ۲۷ سال است در اتاق مشاوره مشغول پاسخ به سوالات دانش آموزان و والدین و سایر مراجعان عزیزم هستم، ارزش سوال وجواب محرمانه را به خوبی درک کرده ام.به همین دلیل این روش را ایجاد کرده ام تا شما دوست عزیز با خیال راحت سوال خودرا مطرح کنید وبصورت کاملا محرمانه پاسخ آنرا دریافت نمایید. پاسخ فقط وفقط به ایمیل شما ارسال خواهدشد.

  کاربر محترم جهت ارسال سوال و دریافت پاسخ کاملا محرمانه، تکمیل تمامی فیلدهای ضروری است.